Březen 2015

Diář 31.3.2015

31. března 2015 v 20:24 Diář
Tak, dneska je poslední den března a ráno když jsem vstala, tak jsem myslela že jsem se posunula o dva měsíce dozadu. Venku byla taková chumelenice, že jsem málem nedošla ani do školy, byla jsem úplně mokrá.Bože at už je zase teplo.
No, ale zato škola mi zpravila náladu. Včerejší učení se vážně vyplatilo. Test z Marketingu jsem dala za 2 a zkoušení z účetnictví taky, takže jsem nad míru spokojena :) A dneska si dávám od učení pauzu.
Jinak jsem přijela doma a od tý doby poslouchám písničky Glee. :D zase :D
V pět hodin jsem šla na hodinovou masáž, jak jsem byla v ty nemocnici a vůbec se nehybala 14 dní tak jsem to potřebovala jako sůl a bylo to výborný :)
No a zachvilku mi začíná fotbal, tak se půjdu koukat :)

Diář 30.3.2015

30. března 2015 v 19:47 Diář
Ahojky, tak jak se máte při pondělku? Asi nic moc co? Ale naštěstí jdeme jenom tři dny, tak to už ty dva vydržíme a pak hezky prázdniny.
Mně dneska hned první hodinu chtěla učitelka zkoušet z účetnictví, ale vymluvila jsem se a půjdu zítra. Za to pak jsem byla zkoušená z ekonomiky a díky bohu jsem si vylosovala zrovna tu otázku, kterou jsem uměla, takže štěstí :) No a pak jsem hned psala z účta na počítači a na to jsem zvědavá, v tom totiž pořád nějak plavu. No a aby toho nebylo málo tak o počítačích mi šoupnul čtvrtletku :D ale jo, to jsem zvladla v pohodě :)
Jinak ráno jsem zaspala, takže ještě že jsem dneska autem. No a po škole jsem šla na chvilku s klukama na kafe a pak jela domu. Doma jsem se najedla a od té doby se učim a učim. Je toho strašně moc a nedá se stíhat. Všechno vždycky v jeden den. Štve mě to, ale maturita klepe na dveře a tk se musim šrotit.
A jak jste na tom vy? Taky se tak učíte, nebo jste vpohodě?Diář 29.3.2015

29. března 2015 v 19:37 Diář
Ahojky, tak je tu zase neděle a zítra opět do školy :( Taky se Vám tam tak nechce. Mě zbývají poslední tři týdny a pak už mám svaták, takže docela mazec.
Doufám, že jste si nezapoměli přehodit hodiny dopředu, dnešním dnem nám začíná letní čas. Je to takový divny že ted v pul osmý je ještě světlo :)
No a co říkáte na naší novou Miss? Upřímně: pro me je to hnus..... ty její zuby ji dělají strašně škaredou a nesympatickou. Já jsem osobně fandila dívce s číslem 2, a ta taky byla druhá, takže aspon že tak, ale měla vyhrát.. Je to škoda, že nás zase bude zdobit ne moc hezká holka. Málokdy jsem s vítězkou spokojená. Ale to už je ted jedno, snad to příští rok dopadne lépe.
Jinak celý den ležim v pelechu, protože venku pořád jenom prší.. Takže poslouchám písničky z Glee a ted už se asi dvě hodiny učim ekonomiku a rozhodně ještě nekončim..

Diář 28.3.2015

28. března 2015 v 20:16 Diář
Ahojky, tak jak jste se dneska měli?
Já celý poledne ležela v pelechu a poslouchala písničky z Glee. Pak jsem ve dvě hodiny šla na fotbal. ( Ano, jsem velký fanoušek fotbalu, u nás na vesnici chodím na každý zápas a jezdím s klukama i ven když tam hrajou, takže vám sem o tom budu psát každy víkend :D. Byla jsem k tomu vedena od malička, takže tím já žíju :D). No a dneska byl první jarní zápas s Temelínem a vyhráli jsme 2:1, takže dobrý začátek :)
No a když jsem přišla tak hned od 18:00 hrála Česká reprezentace a to teda byli nervy, celou hru jsme prohravali 0:1 a pak v 90 minutě srovnal můj ( miláček) Vašek Pilař na 1:1 takže aspon ten bod. No a ted mě čeká nejspíš učení, musím se do toho už ponořit, pořád jenom koukám na Glee a vůbec se neučím :( Potřebuju k tomu od někoho dokopat.

Wanna Be ?

28. března 2015 v 11:06
Takže, jelikož tady na blogu vůbec nemám článek kam se můžzete zapisovat, pokud chcete spřátelit :)
Takže tady je.

Pokud chcete spřátelit, stačí napsat :

1- Jméno
2- Blog
3- O čem je váš blog
4- Koho máš nejraději z Glee?


Tot vše, pokud se vám do týdne neozvu tak vás neberu :)

Diář 27.3.2015

27. března 2015 v 20:01 Diář
Tak je tu konečně zase pátek a víkend před námi :) Dneska jsem byla ve škkole a dostala jsem přes víkend strašně moc učení, jak jsem tam ted 14 dní nebyla, takže mám co dělat a vůbec se mi do toho nechci abych pravdu řekla :( Ale budu muset. No asi v 10 hodin mi zavolala spolužačka že ji asi chytnul slepák, tak jsem ro ni musela jet a vezla jsem ji do nemocnice, naštěstí to slepák nebyl. Pak jsem se zase vrátila do školy. Po škole jsem jela hned odmu a šla si lehnout, ještě pořád mně bolí trošku ty žebra. Ale jsem ráda, že aspon ty kapačky, co mi včera dali trochu zabrali, aspon jsem se konečně první noc vyspala :) No a ted už asi dvě hodiny poslouchám písničky z Glee :D a strašně mi to chybí, vůbec mi nedochází, že je konec.
No a co jste dělali vy? A jaké máte plány na víkend?