Duben 2015

Diář 30.4.2015

30. dubna 2015 v 21:18 Diář
Ahoooj, tak mu máme konec dubna, toto zaase uteklo coz?
A poledn den v dubnu zname, že jsou ndeska čarodejnice :)
Já byla celý den doma, rodiče odjeli odpoledne na chatu, takže jsem do neděle doma sama :) Odpoledne jsem jela ke kamarádce na chatu, zapalili jsme ohen a udělali jsme si první letošní buřtíky :) A byli výborný. Vrátila jsem se asi v osm a šl jsem na anáves a z dětma jsem šla hezky pochd s lampionama k velkému ohni :) A před chvilkou jsem přišla, ted jsem se jenom oblékla a zase valím pryč :) Jedu za kamarádama na diskotéku :) I když budu řídit duufám že si to užiju :)
A také mám pro vás dneska novinky. Naše Quinn dneska slaví narozeniny. Ano, herečce Dianne Agron je dneska 29 let. A já jí tímto přeji všechno jen to nejlepší, hodně štěstíčka a zdravíčka :)
A jelikož už nemám čas, tak se s Vámi loučím a napíšu zítra :)

Diář 29.4.205

29. dubna 2015 v 21:17 Diář
Ahoooj tak jak se dneska máte? Dneska bylo docela hezky venku co? Ale koukala jsem že má ted až do konce týdne pršet, ale aspon se budu učit :)
Ráno jsem vtsávala brzy a jela jsem na kontrolu na gynekologii, pak jsem jela pro kámoška, s ní jsem šla na snídani do Mekáče :) a pak jsme se jeli podívat do školy a odevzdala jsem slovník k maturitě :)
Po škole jsme dali další kafe v baru, pokecali jsme, došli jsem něco nakoupit( do lékarny atd...)a na jednu hodinu jsem šla na depilaci leasrem do podpaží, už jsem na tom byla pětkrát, dneska pošestý, takže už by to mělo být naposledy :) Sice to bolí jako čert ale jak se říká : ( pro krásu se musí trpět :)). No a pak hurá domů. Hned jsem zalehla do pelechu a usla jsem. V krku už je to dneska lepší, ale ještě pořád tam cítím ten knedlík :( Snad to bude zítra zase lepší :) Doma jsem se chvilku učila češtinu a pak mamka přivezla novou televizi tak jsme ji instalovali :)

Diář 28.4.2015

28. dubna 2015 v 20:41 Diář
Ahoj, jak se daří? Asi nic moc když je tak hnusný počasí co?
To já se dneska vzbudila z bolestí v krku a bolí mě celý den, takže to vypadá zase na afty na mandlích( já na ně hrzně trpím).
Takže vlastně celý den ležím v posteli, piju čaje, stříkám si něco do krku a dufám že to pomůže, protože zítra jedu do Tábora a potřebuju být fit :( Fakt děs.. jednou se zkazí počasí a já jsem hned v háji :(
Každopádně jsem se dneska dozvěděla výsledky praktické maturity a..... UDĚLALA JSEM TO :) Hurááá aspon jedna dobrá zpáva, tak ted ještě písemný a ústní, což bude o něco horší, ale snad to zvládnu :)
A ještě tu mám pro dnešek jednu novinku a to jsou narozeniny. Dneska je slaví 2 členové Glee clubu :) A to : Harry Schum( 33) a Jenna Ushkowitz ( 29) Takže tímto bych jím chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstíčka a zdrsavíčka a spoustu hereckých úspěchů :)

Diář 27.4.2015

27. dubna 2015 v 19:53 Diář
Ahooj, tak jaké jste měli pondělí? Co ve škole jak to jde?
Já jsem naštvaná, že byl zase poslední den, kdy bylo hezky, od zítřka má být pěkně hnusně a má to být až do konce týdne :( Ale zase na druhou stranu, stejně se musím učit, takže mě to neštvě, že budu sedět doma :)
Jinak jsem dneska spala až do oběda, pak jsem šla se psem, dala jsem si oběd a začala jsem si číst další knížku a to: Smrt krásných srnců :) Pak jsem znovu usla a odpoledne přijela mamina s její kamarádkou a oslavovali ještě její narozeniny :)
Pak jsem tu její kamarádku odvezla domu, protože mamina pila :) A pak jsem byla asi hodina ve vaně :D a ted koukám na Sběratele kostí :)