Červen 2015

Diář 30.6.2015

30. června 2015 v 19:24 Diář
Ahojky,
tak dneska jsem byla v poledne na 6 procedůrách a byla jsem pak hrozně unavená :(
Ale po obědě jsem si vzala plavky a šla jsem s kamarádkou do bazénu, bylo to super. Krásně jsem se opálila a voda byla sice studená, ale dalo se to vydržet. Zítra půjdu znovu a asi už s Lukášem :) JInak to je ten můj nový :D
No a ted jsem po večeři a za chvilku vyrazíme někam popít :)
A jak se máte vy? Dneska vám skončila škola co?
To to zase uteklo :)
A co máte v plánu na prázdniny?


Diář 29.6.2015

29. června 2015 v 16:58 Diář
Čauky, tak jak se daří, dneska píšu dřív, protože pak zase nebudu stíhat.
Mám pro vás obrovskou novinu : NAŠLA JSEM SI KLUKA :D :)
Ano tady z lázní, jak jsem vám psala o tom číšníkovi tak to vyšlo, promluvily jsme si , on mi řekl že na mě koukal už od prvního dne kdy jsem přijela a ted už jsme byli spolu venku a píšeme si a je to krásný. Po dlouhé době jsem zase zamilovaná :) Je to neuvěřitelný, vůbec jsem to nečekala, ale přišlo to a jsem za to ráda. jEDiné, co je na tom hrozné je: že od sebe bydlíme 200 km. Ale vždycky se to dá nějak udělat. Tak uvidíme jak to povede dál :)
Jinak dneska už je venku pěkný horko :) Tak jsem se celé odpoledne opalovala :) A za chvilku jdu na večeři a pak s holkama do baru :)
Diář 27.6.2015

27. června 2015 v 18:23 Diář
Ahojky, omlouvám se že jsem ted vubec nepsala, ale mám toho hodně a vůbec nestíhám :)
Je to tu zatím super. Včera večer jsem byla zapařit. Pozval mě jeden ščíšník na prty, tak jsem šla s nima a potykala a zapařila s nima :)
A jak se mi tu líbí jeden číšník tak jsem čekala, že tam bude zítra taky, ale on jako jedinej nepřišel. To mě fakt naštvalo, ale sehnala jsem si na něj číslo tak mám číslo a psala jsem mu ale neodepsal, tak uvidíme. Zítra bude zase v práci tak uvidíme.
Dneska jsem neměla ani jednu proceduru, takže jsem celé poledne prospala a ted jsem po večeři a večer zase vyrazíme něco popít :) Jsem ráda, že sem si tu konečně našla někoho pořádnýho :) :P
A jsk se máte vy? a co škola? už jste skončily, nebo jedete až do úterka?
Glee-6x02-Home

27. června 2015 v 16:01 Glee-6série

Diář 23.6.2015

23. června 2015 v 18:09 Diář
Ahojky,
tak dneska už je mi líp :)
Ráno jsem šla na Biostimul- to je taková ozařovací lampa na jizvy. Potom na ultrazvuk na záda. A po obědě jsem měla irigaci ženskou, koupel a šlapací bazénky, takže dneska v pohodě.
Jen mě štve že je pořád tak hnusně a pořád tak strašně prší.. Taky je to u vás stejné?
rozhodla jsem se s kamarádkou že asi pojedu letos na Filmový festival do Karlových Varů. Mám to kousek a má tam být ten herec z 50 odstínu šedi, takže bomba :)
Jinak jsem ted byla na večeři, dala jsem si kávu a pujdu na pokoj, za chvilku mi dávaji fotbal :)